27.01.2026
В Одесі, на Куликовому полі, поруч із залізничним вокзалом, відкрито «Пункт незламності»
Війна в Україні триває, і ворог продовжує завдавати ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури. З настанням зимового періоду питання підтримки людей стає особливо актуальним.
В Одесі, на Куликовому полі, відкрито «Пункт незламності »— місце, де кожен може отримати допомогу та підтримку. Пункт розташований поруч із залізничним вокзалом, що робить його зручним і доступним для мешканців та гостей міста.
Тут люди можуть у будь-який час:
• зарядити мобільні телефони та інші пристрої;
• отримати необхідну інформацію;
• зігрітися у теплі;
• випити гарячого чаю;
• пообідати.
Волонтери «Пункту незламності »завжди відкриті до спілкування, готові вислухати, підтримати та надати допомогу або консультацію в різних життєвих питаннях.
Інші новини
ПРОЄКТ «СОЦІАЛЬНИЙ ХЛІБ» ПРОДОВЖУЄ ВЛАСНОРУЧ ВИПІКАТИ СВІЖИЙ ТА СМАЧНИЙ ХЛІБ, ПІДТРИМУЮЧИ МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
24.06.2026
КАПЕЛАНСЬКИЙ ПАТРУЛЬ, МІСТО ОДЕСА, ТА PROJECT VICTORY UKRAINE ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДСНС
23.06.2026