Тепло і годують: як працює перший пункт обігріву в Одесі
Відучора на пл. Куликове поле працює пункт обігріву. Встановила його Християнська Місія «Нове Життя».
Робота пункту спрямована здебільшого на людей без певного місця проживання. Під час холодів і негоди тут можуть знайти притулок близько 100 осіб. Щоб у наметі було тепло, встановлено спеціальні інфрачервоні обігрівачі. Крім того, тут постійно є гарячий чай та їжа.
«Це сучасний пункт обігріву, намет ми отримали з Європи. Він обігрівається не буржуйками, а електроприладами. На випадок якщо світло вимкнеться, у нас є підстраховка — дизельна гармата. Тут постійно перебуватиме волонтер-медбрат на випадок, якщо комусь знадобиться медична допомога», — розповів голова Місії «Нове Життя» Федір Герасимов. За його словами, у роботі пункту обігріву задіяні 25 волонтерів, але вони працюють позмінно. Їм також можна допомогти — принести теплий одяг, медикаменти для першої допомоги в разі обморожень.
За перший день, кажуть волонтери, вони прийняли близько 300 людей. Безхатченкам тут бути подобається більше, ніж на вулиці — вони п'ють чай, читають біблію та газети. «Їсти дають — каші із заправками, чай і булки. Дуже тепло, краще, ніж на вулиці однозначно», — розповів нам безпритульний Василь.
За словами Федора Герасимова, пункт обігріву працюватиме до плюсової температури. Під час сильних морозів і негоди в ньому можуть на певний час сховатися всі охочі.
Посилання на сайт: https://pushkinska.net/news/teplo-i-kormyat-kak-ra...
Інші новини
ПРОЄКТ «СОЦІАЛЬНИЙ ХЛІБ» ПРОДОВЖУЄ ВЛАСНОРУЧ ВИПІКАТИ СВІЖИЙ ТА СМАЧНИЙ ХЛІБ, ПІДТРИМУЮЧИ МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
24.06.2026
КАПЕЛАНСЬКИЙ ПАТРУЛЬ, МІСТО ОДЕСА, ТА PROJECT VICTORY UKRAINE ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДСНС
23.06.2026