Різдво в притулку для літніх бездомних людей
Різдво, напевно, найбільш довгоочікуване свято для всіх людей. Команда служителів зробила сюрприз для мешканців притулку Християнської Місії «Нове Життя» у вигляді святкової вечері, приготованої з любов'ю. Для підопічних притулку це було дуже гарне свято. Час, коли можна зібратися разом, поговорити, нікуди не поспішати. Адже сім'я — це найдорожче.

На початку керівник Християнської Місії «Нове Життя» Федір Герасимов всіх підопічних привітав зі святом. Він говорив, що жоден подарунок не зрівняється з тим, що Бог подарував людям: у світ народився Спаситель Христос! І це — найголовніша суть Різдва.

Потім жителі притулку однією великою дружною родиною зібралися за накритим столом і в цій святковій атмосфері провели вечір. Ніхто не поспішав розходитися. Багато хто ділився своїми життєвими історіями, адже в минулому житті до того, як щось пішло не так, у кожного була робота, квартира, сім'я... а потім вони все втратили.
Ми не поспішаємо судити, а намагаємося допомогти і дати надію, що життя можна почати з чистого аркуша і все можна змінити на краще.

Інші новини
ПРОЄКТ «СОЦІАЛЬНИЙ ХЛІБ» ПРОДОВЖУЄ ВЛАСНОРУЧ ВИПІКАТИ СВІЖИЙ ТА СМАЧНИЙ ХЛІБ, ПІДТРИМУЮЧИ МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
24.06.2026
КАПЕЛАНСЬКИЙ ПАТРУЛЬ, МІСТО ОДЕСА, ТА PROJECT VICTORY UKRAINE ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДСНС
23.06.2026