Відкрився пункт обігріву — до холодів готові!
Ми не стали чекати низьких температур і наражати до небезпеки бездомних людей. Намет обігріву працюватиме щодня і безпритульні люди будь-якої миті зможуть випити гарячого чаю, а також двічі на день отримати їжу: вранці — першу страву, а ввечері — гарячу кашу.

Важливою метою Місії є надання медичної допомоги. Людей що приходять до намету відправляють на обстеження щоб встановити проблеми зі здоров'ям, зокрема, наявність туберкульозу. До того як пройти обстеження у лікарні, людина ходить у масці. Минулого року відкрита форма туберкульозу була встановлена у 14 осіб. Ці люди були шпиталізовані. Тим самим ми знизили ризик зараження інших.

Робота волонтерів полягає не тільки в тому щоб нагодувати та обігріти людей, а й повернути їх до нормального життя. Щоранку і щовечора у пункті відбуваються служіння, де кожен хто приходить може почути Слово Боже, примиритися з Богом і прийняти Його як свого Спасителя.


Цього року кількість волонтерів збільшилася і пункт обігріву на площі Куликове Полі працюватиме всю зиму.
Інші новини
ПРОЄКТ «СОЦІАЛЬНИЙ ХЛІБ» ПРОДОВЖУЄ ВЛАСНОРУЧ ВИПІКАТИ СВІЖИЙ ТА СМАЧНИЙ ХЛІБ, ПІДТРИМУЮЧИ МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
24.06.2026
КАПЕЛАНСЬКИЙ ПАТРУЛЬ, МІСТО ОДЕСА, ТА PROJECT VICTORY UKRAINE ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДСНС
23.06.2026