Пункти обігріву — підсумки 2020 року
Цього року зима не була занадто суворою. Але все-таки пункт відвідали багато людей які потрапили в складні життєві обставини та особливо потребували допомоги: теплого одягу і місця для ночівлі, гарячої їжі та медичної допомоги.


Цієї зими намет простояв 74 дні
За цей період через намет пройшли 11096 осіб
З них ми надали медичну допомогу 1126 людям
Видали 22198 порцій їжі на сніданок і вечерю
На притулки та реабілітаційний центр забрали 108 осіб.


Разом із Християнською Місією «Нове Життя» на пункті обігріву служили наші брати й сестри із Синоду євангелічно-лютеранських церков України (СЄЛЦУ) на чолі із єпископом Олександром Юрченко, а також брати та сестри із одеської церкви «Маяк Надії» на чолі із пастором Сергієм Нефідюком.


Також у роботі Місії посприяла міська влада:
- мерія міста
- поліція
- міські лікарні та медустанови
- муніципальна варта
- КП Одеськомунсервіс
За що ми висловлюємо їм величезну подяку.


Бог благий! Він був із нами всі ці дні, забезпечував, надихав, здійснював Свої чудеса. Він не перестає діяти і сьогодні, тому що Його робота не припиняється ніколи. І волонтери Християнської Місії «Нове Життя», як вірні й слухняні співпрацівники Божі, йдуть далі, виконуючи велике доручення Господнє, служачи людям на вулицях, у парках, підвалах, люках, покинутих будинках.
Стати частиною Божого плану можете і ви.
Інші новини
ПРОЄКТ «СОЦІАЛЬНИЙ ХЛІБ» ПРОДОВЖУЄ ВЛАСНОРУЧ ВИПІКАТИ СВІЖИЙ ТА СМАЧНИЙ ХЛІБ, ПІДТРИМУЮЧИ МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
24.06.2026
КАПЕЛАНСЬКИЙ ПАТРУЛЬ, МІСТО ОДЕСА, ТА PROJECT VICTORY UKRAINE ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДСНС
23.06.2026