Святкування Великодня в притулку для бездомних людей
19 квітня 2020 року в притулку Місії відбулося святкування Великодня. У зв'язку з карантином усі служіння Місії проводяться онлайн, але ми не могли не відзначити це світле і найважливіше свято разом із дорогоцінними душами, врятованими Господом із самого дна.
Служителі Християнської Місії «Нове Життя» провели святкове Великоднє служіння в притулку, молилися і славили Господа разом із підопічними, підбадьорювали словами повчання і надії. Чудова атмосфера християнського єднання, любові та радості сповнила будівлю та серця всіх, хто був присутній на святкуванні Великодня.
Але цього дня була не тільки духовна їжа.
У Світлий Великодній день у притулку були накриті рясні й щедрі столи, щоб колишні безпритульні змогли відчути домашню атмосферу, любов і турботу, яку Господь має до них. І яку Він проявляє через своїх служителів і волонтерів Місії.
Карантин та епідемія, звісно, вносять свої корективи в життя. Але ніщо не завадить тим, хто любить Господа, хто покликаний з Його ласки славити свого Спасителя, радіти Його Воскресінню і нести світло Євангелія світу, що гине.
Інші новини
ПРОЄКТ «СОЦІАЛЬНИЙ ХЛІБ» ПРОДОВЖУЄ ВЛАСНОРУЧ ВИПІКАТИ СВІЖИЙ ТА СМАЧНИЙ ХЛІБ, ПІДТРИМУЮЧИ МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
24.06.2026
КАПЕЛАНСЬКИЙ ПАТРУЛЬ, МІСТО ОДЕСА, ТА PROJECT VICTORY UKRAINE ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДСНС
23.06.2026