Відкриття пункту обігріву у Києві
Місія планувала встановити пункт обігріву на центральному залізничному вокзалі, але можливості та ресурсу на встановлення такого пункту у міста не було. Згодом один із районних адміністрацій Києва взяла на себе відповідальність, узгодила підключення електроенергії і надала все, що потрібно для повноцінної роботи пункту.
Крім обігріву на пункті є гарячий чай і дворазове харчування. Муніципальна служба охорони завжди на зв'язку. Щовечора у пункті працює медперсонал швидкої допомоги у яких бездомна людина може отримати необхідну обробку ран. У пункті постійно лунає Слово Боже. Люди які приймають рішення змінити своє життя, можуть потрапити до притулку і пройти повну реабілітацію та адаптацію.
Організатори пункту обігріву міста Києва потребують матеріальної та фізичної підтримки.
Якщо ви маєте бажання допомогти — принесіть будь-ласка одноразовий посуд, продукти харчування та теплий одяг.







Інші новини
ПРОЄКТ «СОЦІАЛЬНИЙ ХЛІБ» ПРОДОВЖУЄ ВЛАСНОРУЧ ВИПІКАТИ СВІЖИЙ ТА СМАЧНИЙ ХЛІБ, ПІДТРИМУЮЧИ МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
24.06.2026
КАПЕЛАНСЬКИЙ ПАТРУЛЬ, МІСТО ОДЕСА, ТА PROJECT VICTORY UKRAINE ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДСНС
23.06.2026