Новий автомобіль швидкої допомоги
В Одесі у Служби допомоги бездомним людям «Нове Життя» поповнився автопарк. Від партнерів із Фінляндії до Одеси було направлено три автомобілі, серед яких є й автомобіль «швидкої допомоги».
Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Федір Герасимов, засновник Християнської Місії «Нове Життя».
Якщо раніше Місії доводилося викликати міську машину «швидкої допомоги» для того, щоб допомогти тяжкохворим людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, то тепер вони самі зможуть виконувати цю функцію.
Для надання першої медичної допомоги в автомобілі все передбачено. Обслуговуванням «швидкої» волонтери займатимуться своїми силами. В організації є два волонтери-медики. Базуватися «швидка» буде в центральному притулку Місії «Нове Життя», що розташований на вул. Стовповій.


Інші новини
ПРОЄКТ «СОЦІАЛЬНИЙ ХЛІБ» ПРОДОВЖУЄ ВЛАСНОРУЧ ВИПІКАТИ СВІЖИЙ ТА СМАЧНИЙ ХЛІБ, ПІДТРИМУЮЧИ МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
24.06.2026
КАПЕЛАНСЬКИЙ ПАТРУЛЬ, МІСТО ОДЕСА, ТА PROJECT VICTORY UKRAINE ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДСНС
23.06.2026