12.07.2019
Небайдужі одесити
Вкотре переконуємося, що в Одесі ще є багато небайдужих людей. Побачивши на вулиці лежачу на землі людину, мешканці Одеси не пройшли повз, а одразу звернулися до Християнської Місії «Нове Життя», що займається допомогою бездомним людям.
Артур 44 роки, житель Арциза. Приїхав на роботу і залишився на вулиці без документів і засобів до існування. Завдяки небайдужим людям ми змогли відправити Артура в лікарню, оскільки він потребує медичного обстеження.

Дякуємо всім небайдужим людям, журналістам міського «7» каналу, працівникам швидкої допомоги і всім хто бере участь у порятунку людей. Дякуємо, що ви не проходите повз чужу біду.
Інші новини
ПРОЄКТ «СОЦІАЛЬНИЙ ХЛІБ» ПРОДОВЖУЄ ВЛАСНОРУЧ ВИПІКАТИ СВІЖИЙ ТА СМАЧНИЙ ХЛІБ, ПІДТРИМУЮЧИ МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
24.06.2026
КАПЕЛАНСЬКИЙ ПАТРУЛЬ, МІСТО ОДЕСА, ТА PROJECT VICTORY UKRAINE ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДСНС
23.06.2026