Місія подарувала нове життя безпритульній жінці, яка помирала біля церкви
Антипіній Ніні Борисівні 65 років, 18 з яких вона прожила на вулиці. У травні 2018 року волонтери Християнської Місії «Нове Життя» забрали її з вулиці, де вона лежала біля Свято-Троїцького собору. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомляє Федір Герасимов, голова громадської організації «Нове Життя».

Ніна Борисівна розповіла, що вона з дитячого будинку, 15 років працювала дояркою. Особисте життя жінки не склалося, чоловік регулярно бив її, що і змусило піти від нього. Оскільки піти було нікуди, жінка опинилася на вулиці. Можливості забрати трьох дітей у жінки також не було.


Ніна Борисівна живе в притулку впродовж 2 років, допомагає кухарям у приготуванні їжі на 63 персони, нарізає хліб і миє посуд. Також, розповідає і про свій стан:
«Зараз зі мною все добре, зі здоров'ям звісно не дуже, але вже не так погано, як було раніше», — ділиться жінка.
Федір Герасимов розповів, що жінка страждала на алкогольну залежність, але зараз з нею працюють психологи і вона впевнено проходить курс реабілітації.


«Коли ми її забирали, вона була чорна, як кочегар або шахтар. Але зараз вона інша людина – світла», — поділився голова організації Федір Герасимов.
Інші новини
ПРОЄКТ «СОЦІАЛЬНИЙ ХЛІБ» ПРОДОВЖУЄ ВЛАСНОРУЧ ВИПІКАТИ СВІЖИЙ ТА СМАЧНИЙ ХЛІБ, ПІДТРИМУЮЧИ МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
24.06.2026
КАПЕЛАНСЬКИЙ ПАТРУЛЬ, МІСТО ОДЕСА, ТА PROJECT VICTORY UKRAINE ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДСНС
23.06.2026