«Розділи хліб з голодним» у люту літню спеку
Літо, спека, пил і задуха, плавиться навіть асфальт під ногами. Але люди хочуть їсти щодня і завжди потребують нашої допомоги. Тому ми не полишаємо свого служіння і щодня годуємо безпритульних в Одесі у сквері біля Привокзальної площі.

Це нелегка праця з багатьох причин. І часто нам ледве вистачає волонтерів, фізичних і матеріальних засобів для того, щоб щодня забезпечити гарячим обідом кілька десятків людей.

З милості Божої ми справляємося. Не просто годуємо нужденних, а й несемо їм світло Євангелія, показуємо не тільки на словах, а й на ділі любов і турботу Господа про них. Закликаємо і вас розділити наше служіння для Господа. Долучайтеся і станьте нашими співпрацівниками на ниві Божій будь-яким доступним вам способом: молитвою, особистою присутністю, транспортом, продуктами, медикаментами, засобами гігієни чи фінансами.
Для Нього немає великих чи маленьких справ. Кожна добра справа дуже цінна.
Інші новини
ПРОЄКТ «СОЦІАЛЬНИЙ ХЛІБ» ПРОДОВЖУЄ ВЛАСНОРУЧ ВИПІКАТИ СВІЖИЙ ТА СМАЧНИЙ ХЛІБ, ПІДТРИМУЮЧИ МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
24.06.2026
КАПЕЛАНСЬКИЙ ПАТРУЛЬ, МІСТО ОДЕСА, ТА PROJECT VICTORY UKRAINE ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДСНС
23.06.2026