«Розділи хліб із голодним»: годування бездомних у карантин
Мати дах над головою, можливість повноцінно харчуватися і носити одяг за сезоном — базові людські потреби. Ми рідко думаємо про них як про якесь особливе благо чи диво. Але є люди для яких те що ми сприймаємо як належне — питання виживання і щоденної боротьби. Де харчуватися безпритульним людям, якщо альтфатери біля ресторанів порожні, можливість звичного заробітку у вигляді здачі макулатури та порожньої тари теж обмежена, а пункти харчування через карантин закриті?
Минулої суботи незважаючи на карантин, волонтери Християнської Місії «Нове Життя» у захисній формі годували голодних людей. Окрім цього, волонтери надавали першу медичну допомогу та стригли людей.
На жаль, не всі люди вміють відчувати чужий біль і співпереживати знедоленим. Громадськість обурилася через скупчення бездомних біля машини Місії і ми були змушені припинити проєкт допомоги до кінця карантину. Звісно, ми не засуджуємо тих, хто боїться за своє життя, хоча й розуміємо, що логіки в цих діях немає. Бездомні є, вони не дотримуються дистанції, не миють рук і не носять масок. Але при цьому не перестали пересуватися містом. Незважаючи на протести, ми погодували, постригли і надали першу допомогу близько сотні бездомних людей.
Карантин — не назавжди.
Співчуття, любов, добросердечність і здатність співпереживати — вічні Божі цінності, які обов'язково принесуть плоди свого часу.
Інші новини
ПРОЄКТ «СОЦІАЛЬНИЙ ХЛІБ» ПРОДОВЖУЄ ВЛАСНОРУЧ ВИПІКАТИ СВІЖИЙ ТА СМАЧНИЙ ХЛІБ, ПІДТРИМУЮЧИ МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
24.06.2026
КАПЕЛАНСЬКИЙ ПАТРУЛЬ, МІСТО ОДЕСА, ТА PROJECT VICTORY UKRAINE ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДСНС
23.06.2026