21.06.2019
Що робити із бездомними в Одесі?
«Таких випадків дуже багато! Єдиний порятунок — волонтерські організації, які допомагають бездомним повернутися до нормального життя. І одна з них — Християнська Місія «Нове Життя»» — каже одеситка.

Чоловік живе просто неба вже четвертий рік. Під вікна Галини прийшов близько тижня тому. Нині він живе в картонній коробці, взимку буде обмотувати її плівкою, щоб не мерзнути.

Знімальна група «7 каналу» запросила волонтерів організації Християнська Місія «Нове Життя» , щоб допомогти йому стати на ноги. Спочатку Сергій відмовився, але вже за день зв'язався з волонтерами і попросив його забрати. Нині в притулку перебуває близько 60 осіб: комусь із них знайшли роботу, а хтось допомагає таким, яким колись був сам.
Інші новини
ПРОЄКТ «СОЦІАЛЬНИЙ ХЛІБ» ПРОДОВЖУЄ ВЛАСНОРУЧ ВИПІКАТИ СВІЖИЙ ТА СМАЧНИЙ ХЛІБ, ПІДТРИМУЮЧИ МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
24.06.2026
КАПЕЛАНСЬКИЙ ПАТРУЛЬ, МІСТО ОДЕСА, ТА PROJECT VICTORY UKRAINE ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДСНС
23.06.2026